Traficar to rozwiązanie dla tych, których interesuje wynajem aut dla firm. Nie wymaga płacenia kodem tak jak to ma miejsce w taksówkach, proszenia się o faktury czy ciągłego zamawiania i organizowania transportu dla pracowników. Doskonałą alternatywą dla samochodów służbowych i taksówek jest Traficar.

Zalety Traficara – wynajem aut dla firm

Firmy, które zastanawiają się dlaczego warto zdecydować się na wynajem aut dla firm za pośrednictwem Traficara powinny mieć świadomość, że samochody, które wypożyczają są na wyłączność firmy. Traficar gwarantuje panel flotowy z monitoringiem, dowolną liczbę kont dla pracowników, dedykowaną aplikację mobilną, samochody dostawcze i osobowe, parkomaty w cenie oraz auta w pełni ubezpieczone niezależnie od sprawcy zdarzenia drogowego. Cena wypożyczenia samochodu w Traficarze jest naprawdę niska, wynosi zaledwie 0,29 zł za kilometr, co pozwala na odłożenie nieco oszczędności, które zwykle trafiały na pokrycie kosztów, wynikających z zakupu i eksploatacji samochodów służbowych oraz użytkowania taksówek, gdzie jak wiadomo ceny przejazdu są naprawdę wysokie.

Traficar, czyli doskonałe rozwiązanie dla firm

Cardsharing dla firmy – czyli pierwszy wariant dla firm

Warianty dobierane są w zależności od potrzeb danej firmy. Opcja numer jeden jaką jest Cardsharing umożliwia korzystanie pracownikom firmy z całej floty Traficara. Wariant ten udostępnia wszystkie samochody znajdujące się we flocie, nie nakłada limitów na użytkowników, posiada zaawansowaną analitykę w panelu flotowym, monitoring przejazdów w czasie rzeczywistym oraz zbiorczą fakturę wraz z bilingiem, co jest sporym udogodnieniem, dzięki czemu nie trzeba tonąć w stosie faktur. Ponadto, w tej ofercie występuje bezpłatne parkowanie na całym obszarze miejskim, dostępne są specjalne miejsca parkingowe oraz opłaty są identyczne jak w wariancie B2C. Firmy nie muszą się zajmować tankowaniem i serwisowaniem samochodów, jak bywa to w przypadku samochodów służbowych, tutaj te kwestie należą do Traficara.

Fleetsharing – czyli opcja numer 2

Wariant ten umożliwia korzystanie tylko z wydzielonej floty Traficara, gdzie pracownicy mają dostęp do konkretnej liczby samochodów. Opłaty za korzystanie z samochodów i dostęp do systemu pobierane są co miesiąc, za pośrednictwem zbiorczej faktury z bilingiem. Opłaty za parkingi za przebywanie w strefie miejskiej są dokonywane automatycznie. Użytkownicy tego wariantu posiadają kartę flotową, która ułatwia dokonywanie płatności za tankowanie, mycie oraz podróżowanie autostradami. Klienci mogą skorzystać ze stref wynajmu i zwrotu pojazdów oraz mają do dyspozycji samochód zastępczy w nieoczekiwanych sytuacjach.

Fleetsharing dla firm na własnej flocie

Oferta trzecia polega na tym, że osoby zatrudnione w firmie korzystają z aplikacji Traficar do konsumpcji samochodów firmowych. Opcja ta zakłada podobne kryteria jakie zostały przedstawione w wariancie numer dwa. Różni się tym, że tutaj następuje dostosowanie i montaż specjalistycznego systemu do samochodów, należących do firmy.

Szukasz oszczędności? Sprawdź wynajem aut dla firm z Traficar.pl.