W ciągu roku jest wiele okazji, kiedy chętnie wręczamy sobie podarunki. Ukochanego mężczyznę warto obdarować pomysłowym podarunkiem nie tylko w dniu jego urodzin, ale także z okazji imienin, dnia chłopaka, rocznicy oraz dla uczczenia sukcesów w nauce i pracy. Wybrany prezent powinien być dopasowany do gustu i zainteresowań jego odbiorcy oraz być na tyle unikalny, aby wzbudził jego zachwyt i zainteresowanie. Oto 5 propozycji podarunków, z których ucieszy się każdy mężczyzna!

  1. Podwójny bilet na wybrane wydarzenie

Podobno najlepsze są prezenty, które możemy dzielić z bliskimi nam osobami. W myśl tej zasady na prezent dla mężczyzny warto wybrać podwójną wejściówkę na wydarzenie związane z jego zainteresowaniami. W zależności od preferencji może być to bilet do kina lub teatru na wyczekiwaną premierę filmu lub sztuki, wejściówka na koncert jego ulubionego zespołu, bilet na mecz i wiele innych. Wspólne wyjście pozwoli świetnie bawić się obojgu oraz da obdarowanemu jeszcze więcej radości z jego prezentu.

  1. Ekskluzywny alkohol w ciekawym opakowaniu

Każdy mężczyzna, który od czasu do czasu lubi sięgnąć po szklaneczkę dobrego trunku, z pewnością ucieszy się z prezentu w postaci jego ulubionego alkoholu w unikalnym opakowaniu prezentowym. Taki podarunek będzie efektownie prezentował się ustawiony na honorowym miejscu w jego mieszkaniu oraz pozwoli na wspólne świętowanie ważnego wydarzenia. Do wyboru mamy ekskluzywne gatunki whisky, brandy, dobre wino lub inny trunek, po który chętnie sięga dana osoba.

5 pomysłów na oryginalny prezent dla mężczyzny – co wybrać?

  1. Akcesoria sportowe dla miłośnika aktywności fizycznej

Ciekawym pomysłem na sprawdzony prezent są także dobrej jakości akcesoria sportowe, których otrzymanie z pewnością doceni każdy aktywny mężczyzna. W zależności od tego, jaki sport jest pasją obradowanego, możemy mu podarować dobrej jakości strój sportowy, kask do jazdy na rowerze, zestaw hantli do domowego treningu, akcesoria narciarskie lub dobrej jakości markowe buty zaprojektowane specjalnie do biegania.

  1. Słuchawki bezprzewodowe dla melomana

Świetnym pomysłem na prezent dla mężczyzny, który nie wyobraża sobie życia bez muzyki będą natomiast słuchawki bezprzewodowe. Do wyboru mamy niewielkie i dyskretne akcesoria do słuchania muzyki podczas pobytu poza domem, jak i większe słuchawki nauszne, które świetnie sprawdzą się w domu, podróży oraz podczas grania na komputerze. Dobrej jakości słuchawki bezprzewodowe dostarczą jeszcze więcej radości ze ulubionej słuchania muzyki oraz zapewnią większą wygodę noszenia.

  1. Ramki pod tablice rejestracyjne dla miłośnika motoryzacji

Ciekawym i oryginalnym pomysłem na prezent, którego otrzymanie docenią zwłaszcza zmotoryzowani mężczyźni, są spersonalizowane ramki pod tablice rejestracyjne. Możliwość umieszczenia dowolnego napisu lub grafiki daje możliwość stworzenia unikalnego podarunku, który pozwoli obdarowanemu lepiej wyrazić sobie oraz nada unikalnego charakteru jego autu. Ramki pod tablice rejestracyjne to doskonały pomysł na prezent dla mężczyzn, którzy cenią sobie oryginalne oraz przygotowane specjalnie z myślą o nich upominki.