Jeśli szukasz mocnych wrażeń, zdecyduj się na skok spadochronowy. Warto zacząć od skoków w tandemie. Znajdziesz się wtedy pod opieką doświadczonego i wykwalifikowanego instruktora. Zadba o Twój komfort i bezpieczeństwo. Dzięki temu możesz skoncentrować się na widokach i niesamowitych emocjach. 

Czym jest skok w tandemie?

To forma skoku spadochronowego, w której instruktor i pasażer skaczą razem z wysokości 3000-4000 metrów.  Prędkość swobodnego spadania jest tutaj imponująca. Może przekroczyć 200 km/h. Ten niesamowity stan trwa 35-55 sekund. Na czas swobodnego spadania wpływa wysokość spadania. Towarzyszą mu niezapomniane emocje. Jeżeli szukasz mocnej dawki adrenaliny, zdecyduj się na wyższy skok.

Odważ się i oderwij się przynajmniej chwilę od ziemi. Zobaczysz, że szybko zapomnieć o szarej rzeczywistości i zmartwieniach. Skupisz się tylko na tym, co dzieje się w danej chwili. Taki skok może wspaniale oczyścić umysł z negatywnych myśli. Co ważne, nie musisz się specjalnie do niego przygotowywać. Wystarczy, że wybierzesz skok w tandemie. Jesteś wtedy spięty uprzężą z tandemem pilotem. Zapewnia bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. 

Skocz po wolność

Jedną z największych atrakcji spadochroniarstwa jest swoboda, jaką daje. Bez względu na to, co dzieje się w Twoim życiu, nie ma czasu na martwienie się ani planowanie, gdy spadasz na ziemię z zawrotną szybkością! Skoki spadochronowe pozwalają zapomnieć o wszystkich zmartwieniach i żyć chwilą. Nie ma niczego prócz Ciebie, sprzętu i instruktora.  Teraz chętniej podejdziesz do nowych wyzwań. Staniesz się odważny i pewny siebie. Pamiętaj, że możesz skoczyć, nawet jeśli nie masz nienagannej kondycji. 

Dlaczego warto zdecydować się na skok spadochronowy w tandemie?

Pełny profesjonalizm

Wciąż pokutuje przekonanie, że skok ze spadochronem jest “czymś szalonym”. Wiele osób uważa, że wiąże się z niepotrzebnym ryzykiem. W rzeczywistości skoki spadochronowe przyciągają śmiałków, którzy chcą doskonalić umiejętności i zdobywać wiedzę na temat fizycznych wyzwań, sprzętu, aerodynamiki. Uczą się polegać na innych.

Jeśli chcesz kontynuować swoją przygodę ze spadochroniarstwem, możesz przejść odpowiednie szkolenia i uzyskać licencję. Kurs obejmuje zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne.

Wspaniała pamiątka

Skacząc w tandemie, możesz dodatkowo zamówić film lub zdjęcia dokumentujące Twój skok. To pamiątka na całe życie. Możesz do niej wrócić w każdej chwili, by przywołać niezwykłe wspomnienia. Jeśli chcesz, podziel się nimi ze znajomymi, publikując materiały na platformach społecznościowych.

Zwykle film uwzględnia przygotowania do skoku w tandemie, wejście na pokład samolotu, moment wyskoku, swobodne spadanie. Pokazuje też lądowanie i  uczucie szczęście po skoku.

Dlaczego warto zdecydować się na skok spadochronowy w tandemie?

Jak zachowujesz się w stresującej sytuacji?

Skoki spadochronowe są doskonałym poligonem dla Twojego mózgu. Pozwalają doświadczyć stresu i zarządzać ryzykiem. Poprawiają też pamięć i pokazują, jak radzisz sobie w kryzysowej sytuacji. Dzięki temu staniesz się bardziej pewny siebie zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Chcesz podziwiać widoki zapierające dech w piersiach? Marzysz o tym, by zobaczyć świat z niecodziennej perspektywy? W takim razie zdecyduj się na skok ze spadochronem Kraków.