Wręczanie podarunków przyszłym rodzicom nie jest zupełną nowością, ale przez wpływ zachodniej kultury staje się u nas coraz popularniejszą formą świętowania wspólnie z przyszłymi rodzicami. Mamy chętniej organizują spotkania, na które zapraszają swoje koleżanki, a bardzo często świętuje się w gronie całej rodziny. Bez względu na to, czy wybieramy się na baby shower, czy po prostu odwiedzamy naszą bliską ciężarną, myślimy o prezencie, który sprawiłby jej przyjemność. Co kupić dla przyszłych rodziców i nienarodzonego jeszcze maluszka?

Wyjątkowy czas wymaga wyjątkowej oprawy

Przyjęcie dedykowane mamie i dzidziusiowi to okazja do odwiedzin i miłego spędzenia czasu, co z pewnością sprawi radość podekscytowanym rodzicom. Ciąża to oczywiście czas wielkiej radości, ale także wielu obaw i zmartwień. Wesoły czas w gronie bliskich i urocze niespodzianki sprawią, że mama będzie mogła się zrelaksować  i nabierze pozytywnej energii, a przy okazji stworzycie wspólnie fantastyczne wspomnienia. Typowe przyjęcie baby shower organizują zazwyczaj najbliższe przyjaciółki, siostra lub mama, by nie zrzucać ciężaru tej odpowiedzialności na przyszłą mamę. Możemy także zostać zaproszeni przez przyszłą mamusię na kawę i deser, a w takiej sytuacji też warto zabrać ze sobą miły upominek. Wybór jest naprawdę ogromny, przez kosmetyki dla mamy, urocze bodziaki, pościel do łóżeczka, dodatki do dziecięcego pokoju lub pierwsze zabawki.

Dlaczego warto postawić na produkty handmade?

Wybierając podarunek dla przyszłej mamy i dzidziusia koniecznie weźmy pod uwagę jego wysoką jakość i to, z jakich materiałów został wykonany. Taki upominek powinno cechować zawsze staranne wykonanie, trwałość i estetyka. Wszystkie upominki związane z małymi dziećmi muszą posiadać niezbędne atesty, być absolutnie bezpieczne i przyjazne zarówno w użyciu, jak i w swoim wyglądzie. Doskonale w tym obszarze sprawdzają się ręcznie robione zabawki i akcesoria dostępne na Artyferia.pl, które cechuje nie tylko nietuzinkowy i przykuwający uwagę wygląd, ale także ogromna drobiazgowość, jeśli chodzi o wykonanie. Warto wybierać takie produkty, które faktycznie przydadzą się przyszłej mamie, choć oczywiście wszyscy mamy słabość do dekoracji i te też są ważne, bo budują nastrój i wspomnienia. Stawiając na rękodzieło artystyczne, zyskujemy także pewność, że wręczamy produkt stworzony z bezpiecznych materiałów, bez zbędnego plastiku i tandetnych kolorów.

Prezent na baby shower   

Pościel do łóżeczka  - uroczy podarunek dla maluszka

Przyjście na świat dziecka jest wielkim wydarzeniem, wszyscy gorączkowo się do niego przygotowujemy, zwłaszcza w końcowej fazie ciąży. Urządzanie dziecięcego pokoiku jest wspaniałą frajdą, a pościel do łóżeczka z idealni dopełni wyglądu pomieszczenia, w którym będzie spać maluszek. Naturalne materiały zapewnią 100% komfortu, a cudne wzory ułatwią Ci dopasowanie estetyki zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Ręcznie szyta pościel do łóżeczka będzie eleganckim podarunkiem, który nie tylko wywoła uśmiech, ale także znajdzie zastosowanie w codziennym życiu.