Manicure hybrydowy jest na topie już od kilku lat, ma wiele zwolenniczek i jest to w pełni uzasadnione. Z pewnością jest to bardziej opłacalne, niż zakup zwykłych lakierów do paznokci. Nie są one trwałe, niezbędne jest oczekiwanie na wyschnięcie i nie mają takiego połysku, jaki dają lakiery hybrydowe. Dlaczego warto udać się do profesjonalnej stylistki na manicure hybrydowy? Jest ku temu kilka powodów, poniżej znajdują się najważniejsze z nich.

Manicure hybrydowy - dlaczego warto na niego postawić?

Manicure hybrydowy – same zalety

Jako pierwszą zaletę trzeba wskazać trwałość, oczywiście pod warunkiem, że jest wykonany prawidłowo. Tak naprawdę przerwy między kolejnymi wizytami mogą wynosić nawet do trzech tygodni, w tym czasie nie pojawiają się żadne odpryski, czy pęknięcia. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby taki manicure wykonać samodzielnie, wystarczy zainwestować w lampę do utwardzania. Jeżeli jednak nie ma się czasu i ochoty, droga do salonu kosmetycznego stoi otworem. Przy wyborze stylistki najlepiej kierować się opiniami o jej pracy, powinna używać lakierów wyłącznie z wysokiej półki. To samo dotyczy lamp LED. Stawiając na manicure hybrydowy oszczędza się czas, lakier na paznokciach wysycha w około 30 sekund.

Przepis na idealne paznokcie

Lakiery hybrydowe zapewniają paznokciom idealny wygląd, można postawić na wiele kreatywnych stylizacji. Tak naprawdę te produkty wyglądają pięknie na każdej długości paznokci, zarówno krótkich, jak i długich. Kwestią indywidualną jest dobór kolorystyki, modne są zarówno delikatne barwy, jak i bardziej wyraziste. Kolejną korzyścią z manicure hybrydowego jest utwardzanie naturalnej płytki, jest to możliwe dzięki lampie LED. Lakiery hybrydowe są wręcz stworzone dla osób nie mających cierpliwości do malowania paznokci zwykłymi lakierami. W tym przypadku zawsze można szybko zmyć lakier, zanim włoży się dłoń do lampy. Nawet usuwanie ze skórek jest szybkie i proste. Jak więc widać manicure hybrydowy jest doskonałą opcją, zapewnia zdrowy, piękny wygląd paznokciom i nie wymaga częstych zmian. Same zalety!