Wynajem samochodów to usługa zyskująca na coraz to większej popularności, szczególnie w przypadku klientów biznesowych. Można wręcz powiedzieć, że w dzisiejszych czasach wynajem pojazdów stanowi swoistą odpowiedź na potrzeby transportowe firm. Jest to, bowiem bardzo korzystna forma pozyskiwania samochodów. Z jakich usług z zakresu wynajmu aut mogą korzystać krakowskie firmy? Ofertę, której firmy szczególnie warto uwzględnić, aby być naprawdę zadowolonym ze współpracy?

Co oferuje nam firma Express Car Rental, dlaczego warto skorzystać z jej usług?

W Krakowie, podobnie jak w wielu innych miastach w Polsce, można skorzystać z usług firmy Express Car Rental. Jest to innowacyjna, największa wypożyczalnia samochodów w naszym kraju, która wychodzi naprzeciw zaspokajaniu potrzeb transportowych swoich klientów. Firma ta oferuje prosty i elastyczny sposób zarówno pozyskania, jak i zarządzania nabytą flotą, szeroki wachlarz klas i modeli pojazdów oraz szereg usług dodatkowych, które zapewnią użytkownikom wysoki komfort eksploatacji aut. Express Car Rental posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży wynajmu samochodów. Wypożyczalnia ta cieszy się bardzo dobrymi opiniami klientów, przez których uznawana jest za rzetelnego i solidnego partnera biznesowego. W firmie Express Car Rental można skorzystać z wynajmu dziennego, średnioterminowego, długoterminowego oraz usług typu carsharing, czyli wynajmu na minuty. Wynajem samochodów na lata to doskonały sposób na zapewnienie przewidywalności kosztów, wynajem krótkoterminowy sprawdzi się zawsze wtedy, gdy potrzebujemy auta do celów służbowych na krócej niż miesiąc, natomiast wynajem średniookresowy, to bardzo elastyczna forma wynajmu, która charakteryzuje się wysoką modyfikalność.

Wynajem aut, jako odpowiedź na potrzeby transportowe firm.

Wynajem aut w Krakowie – co warto wiedzieć na ten temat?

Wynajem aut w Krakowie w firmie Express Car Rentel jest niezwykle prosty. Wystarczy wybrać samochód, który najlepiej spełnia nasze oczekiwania oraz zdecydować się na okres, w którym chcielibyśmy z takiego pojazdu korzystać. Rezerwacji samochodu można dokonać na stronie wypożyczalni. W razie jakichkolwiek pytań pracownicy firmy w profesjonalny sposób udzielą nam wszystkich niezbędnych informacji. Po podpisaniu umowy na wynajem otrzymujemy dostęp do indywidualnego opiekuna klienta, a z wybranego samochodu możemy korzystać od zaraz. Jeżeli zaś chodzi o punkty wydań aut to dla miasta Kraków będą to takie miejsca jak np.: Międzynarodowy Port Lotniczy im Jana Pawła II Kraków – Balice, a także dworce PKP – dworzec główny i dworzec Kraków- Płaszów. Ponadto samochód można odebrać i zwrócić (po ówczesnym wskazaniu w rezerwacji dokładnego adresu) w dowolnym miejscu na terenie Krakowa. Dzięki szybkiej realizacji i kompleksowej obsłudze oferta firmy Express Car Rentel jest naprawdę konkurencyjna warto, więc wziąć ją pod uwagę przy poszukiwaniach samochodów dla swojej firmy.

Partnerem merytorycznym materiału jest Express.pl – https://www.express.pl/pl/firma-express/oddzialy-i-punkty-wydan/krakow.